1,5 млн дітей щороку помирає від хвороб, яким могла б запобігти вакцинація

119

Про важливу роль вакцинації у боротьбі з вакцинокорегованими захворюваннями в котре нагадали у МОЗ. Поширення коронавірусу у поєднанні із сезонним ГРВІ може спричинити серйозні наслідки для здоров’я людини, яка не має фонових хвороб. З огляду на це, в країні набуває чинності закон про вакцинацію дітей.

Вакцинація дітей

Очільник МОЗ Максим Степанов підкреслив, що щеплення необхідні для того, щоб діти були здоровими.

«Це не просто актуально, не просто варто, це обов’язково! Якщо хочете, щоб діти були здорові, щеплення треба робити», – сказав чиновник під час ефіру програми «Сніданок з 1+1».

Він зазначив, що вакцинацію слід робити відповідно до Нацкалендаря щеплень.

Головний санлікар країни Віктор Ляшко також нагадав українцям про важливість імунізації. Таку інформацію він оприлюднив на власній сторінці у соцмережі Facebook.

Санлікар повідомив, що прагне, щоб настав час коли зникне рух антивакцинальників та нікого не потрібно буду змушувати вакцинуватися.

Пан Ляшко додав, що згідно з інформацією ВООЗ, у світі щогодини від кору гине 15 дітей, а близько1,5 млн дітей кожного року помирають від захворювань, яких можна було уникнути за допомогою наявних на сьогодні вакцин.

«І це цифри не з XIX століття. Це, на жаль, цифри прогресивного XXI століття. А ми досі «палимо на вогнищах відьом» з плакатами проти вакцинації. На щастя, вакцинована більшість з нас ніколи не стане свідками тих руйнівних наслідків епідемій, які були до моменту винаходу антибіотиків і вакцин. Ефективність останніх зробила ряд інфекційних хвороб досить рідкісними. Їх навіть перестали боятись», – підсумував він.

Він сказав, що це спричинило появу руху антивакцинальників, яких неможливо переконати у необхідності щеплень. Санлікар наголосив, що ці люди впевнені, що для здоров’я дитини краще перехворіти, але вони ніколи не визнають, що захворювання може мати тяжкі наслідки для здоров’я та життя дитини.

За словами санлікаря, вакцини не просто захищають дітей від захворювань, але й допомагають захистити від хвороб осіб, яким не можна вакцинуватися.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я