Тернопільщина: В зону АТО — лише добровільно

975

1363261180_voenny-medikНа сьогодні поїхати в зону проведення АТО з Тернопільщини зголосилося 12 медиків. Здебільшого це середній медичний персонал: медсестри та фельдшери. Усі вони — добровольці. На цьому під час зустрічі з представниками ЗМІ 13 серпня цього року наголосив виконувач обов’язків директора департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Віктор Овчарук. Він також спростував інформацію і про примусове відправлення медичних працівників у зону проведення АТО, і про те, що керівники закладів охорони здоров’я переш­коджають добровольцям.

В. Овчарук зазначив, що дійсно на виконання доручення Міністерства охорони здоров’я України за розпорядженням заступника Міністра — керівника апарату Василя Лазоришинця департамент охорони здоров’я Тернопільської ОДА сформував і надіслав начальнику відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ростиславу Левчуку, начальникам відділів охорони здоров’я районних державних адміністрацій та головним лікарям лікувально-профілактичних закладів області прохання надати списки лікарів, медичних сестер та санітарок, які згодні їхати добровольцями для роботи в закладах охорони здоров’я, що розташовані в зоні АТО.

«У зоні АТО зараз менша потреба в лікарях, а найбільша — в середньому медичному персоналі, до функцій якого входить проводити необхідні медичні маніпуляції, робити перев’язки тощо, — зауважив Віктор Овчарук. — Добровольців, готових їхати в зону проведення АТО, в нас уже чимало. Це й не дивно, адже Тернопільщина завжди славилася своїми патріотами».

Віктор Овчарук також зазначив, що медики-добровольці отримають статус учасників бойових дій, відповідні соціальні пільги, а також за кожним із них збережеться робоче місце.

За матеріалами офіційного веб-сайту Тернопільської ОДА

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я