Наркотичні пігулки йдуть з-під поли

832

drug-overdoseПрацівники регіонального управління протидії незаконному обігу наркотиків МВС в Одеській області виявили в одному медичному центрі понад 1 тис. пігулок наркотичних засобів, обіг яких в Україні суворо обмежений. Встановлено, що працівники цього комунального закладу, відповідно до ліцензійних умов провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, зберігали наркотичні лікарські засоби, не маючи на це права. Під час обшуку приміщень правоохоронці вилучили та наклали арешт на наркотичні лікарські засоби «Бупрен® ІС», «Метадол», «Бупренорфіну гідрохлорид», «Трамадол», «Сибазон» і отруйний лікарський засіб «Клофелін». Виявлено недостачу 5 доз наркотичного лікарського засобу «Метадол». Діяльність із призначення, видачі та обліку наркотичних засобів здійснювали 5 працівників. Правоохоронці також затримали 37-літнього мешканця м. Одеса, який брав участь у державній програмі замісної підтримуючої терапії. Він щодня отримував в цьому медичному центрі наркотичний лікарський засіб «Бупренорфіну гідрохлорид», проте зазначений препарат не вживав, а виносив з метою подальшого збуту. Стосовно правопорушника обрано запобіжний захід — утримання під вартою.

Торгівля наркотичними препаратами без документів може дорого обійтися й підприємцям з Дніпропетровська. Місцеві співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків під час санкціонованого обшуку в приміщенні однієї з аптек, яка протягом 3 місяців працювала нелегально, вилучили 12 кг препаратів із вмістом підконтрольних речовин на суму 500 тис. грн.

Усі медикаменти зберігалися без жодних документів. Походження препаратів поки також не відоме. Вилучені лікарські засоби направлені в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр для проведення дослідження. Відкрито кримінальне провад-ження за ч. 2 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

За матеріалами відділів зв’язків із громадськістю ГУМВС в Одеській та Дніпропетровській областях

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я