Найпоширеніші хвороби, що розвиваються без помітних симптомів

824

Дуже часто в людей, що рідко проходять медичні огляди, виникають хвороби, що з’явились, здається, на пустому місці. Вся справа в тому, що ряд небезпечних хвороб може розвиватися без помітних симптомів і часто їх діагностують вже на пізніх стадіях.

Гіпертонія

За статистикою приблизно половина людей на планеті живуть із підвищеним тиском, навіть не підозрюючи про це. Саме тому цю хворобу прозвали «мовчазним вбивцею». Розвиваючись довший час без симптомів, вона може звалити з ніг людину у відповідний час у вигляді інфаркту, інсульту або проблем із нирками. Чоловіки схильні до цієї хвороби більше від жінок.

Діабет

Перше, чим заявляє про себе діабет – це спрага, сухість у роті, нечіткий зір, часте сечовипускання. На це у більшості випадків не звертають уваги, тому що це видається дрібницями. Ось чому діабет називають однією із найпідступніших хвороб. Його початкові стадії  рідко викликають больові відчуття та не завжди мають чітко виражену симптоматику.

Нічне апное

Останні дослідження свідчать, що цією хворобою – нічним припинення вентиляції легенів, що може тривати від 20-30 секунд до 2-3 хвилин у важких випадках, хворіють 84% жінок та 61% чоловіків. Хоча раніше вважалось, що ним хворіє кожна п’ята людина. Ці затримки у диханні дуже небезпечні для мозку, що перестає отримувати необхідний для нього кисень. Сонливість, поганий сон уночі, дратівливість – це ознаки нічного апное. Але вони можуть виникати і з інших причин.

Рак легенів

Ця хвороба може з’явитись навіть у тих, хто ніколи не палив та на ранніх стадіях немає чітких симптомів.

Синдром полікистозних яєчників

На цю хворобу страждає приблизно кожна десята жінка. Уражений жіночий організм у великій кількості продукує чоловічі гормони. Це захворювання збільшує ризик розвитку діабету 2, проблем із серцем та інших.

Глаукома

Підступність цієї небезпечної хвороби у тому, що хворі довго не відчувають підвищення внутрішньо очного тиску. Очна рідина довший час давить на зоровий нерв, поступово руйнуючи його та сітківку ока. Тоді, коли тривожні симптоми стають помітними, а це звуження поля та гостроти зору, зробити щось майже неможливо. Лікарі констатують загибель більшої частини зорового нерву.

Джерело: medikforum

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я