За відхилень у роботі підшлункової залози, печінки та органів шлунково-кишкового тракту розвантажувальний день можна проводити лише на мінеральній воді та після консультацій із лікарем, повідомляє Хроніка.інфо із посиланням на neboley.com.ua. Вагітним та жінкам, що годують грудьми також треба обмежувати себе у їжі лишень за рекомендацією лікаря.
Розвантажувальні ні допомагають організму спалити зайві жири, вивести із себе токсини та перейти на новий графік харчування. Адже дня обмеження себе у їжі – це не голодування. Проте слід пам’ятати, що незбалансованість раціону та вживання лише одного продукту, навіть таких популярних у розвантажувальні дні, як-от кефір, банани, овочі або каші можуть викликати загострення деяких хвороб.
Хоча лікарі рекомендують багатьом раз на один-два тижні влаштовувати розвантажувальні дні, вони можуть зашкодити вагітним жінкам та тим, хто годує грудьми, хоча в окремих випадках вони можуть бути рекомендовані лікарем і у таких випадках.
Спеціалісти можуть призначити одноденний розвантажувальний день навіть вагітним, але це повинен зробити фахівець, самодіяльність тут не потрібна. І У будь-яких випадках і всім треба пам’ятати, що у розвантажувальні дні протипоказані алкоголь, сіль, цукор та спеції, будь-які соуси.
Людям, що обмежують себе у їжі один раз на тиждень чи декілька досить ризиковано зменшувати калорійність нижче 1000 калорій. Цим ви просто уповільните обіг речовин, а усе, що скинули, швидше за все, наберете у наступні дні.
Не призначайте на розвантажувальний день важливих ділових зустрічей, з’ясування стосунків, відмовтесь від інтенсивних тренувань у спортзалі. У цей час суттєва ще одна річ. Бажано збільшити приблизно на третину споживання води для того, щоб швидше очищувався організм.
Джерело: hronika.info