Станом на 8 липня в Україні лабораторно підтверджено 50 414 випадків захворювання на COVID-19. За останню добу зафіксували 807 нових випадків захворювання, повідомляє МОЗ України.
150 тис хворих на COVID-19 в Україні: реальні цифри озвучив Віктор Ляшко
Реальна кількість хворих на коронавірусну інфекцію в Україні може бути значно більшою. Віктор Ляшко зауважив, що реальна чисельність хворих на COVID-19 може досягти 150 000 осіб. За словами санлікаря, таким чином Україна може стати новим осередком захворюваності в Європі.
Зважаючи на динаміку захворюваності в Україні в МОЗ готуються до осінньо-зимнього періоду, на який очікують другу хвилю епідемії COVID-19 та сезонних інфекційних та вірусних хвороб.
Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що відомство всіма силами готується до “найгіршого сценарію” розвитку пандемії в нашій країні.
Спалах COVID-19 у психоневрологічному інтернаті на Донеччині
У місті Слов’янськ Донецької області виявили осередок коронавірусної інфекції. У психоневрологічному інтернаті інфікувалися 278 осіб.
COVID-19 може вражати ротову порожнину – вчені
Дослідники з Лабораторії оральної гістопатології факультету охорони здоров’я Бразильського університету виявили низку нестандартних симптомів, які виникають у пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Результати своїх досліджень команда науковців виклала у статті на International Journal of Infectious Diseases.
В ООН спрогнозували сценарії для людства пілся пандемії
Глобальна пандемія коронавірусної інфекції загострила і без того скрутну ситуацію з нерівноправністю у відносинах як усередині країн, так і між ними. Коли пандемія завершиться у світі існуватиме лише два сценарій подальшого розвитку. Таку думку озвучив 6 липня генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш в статті для видання Aftonbladet.
У столиці страйкували медики під будівлею КМДА
На акцію протесту 7 липня зібралися медичні працівники Центру мікрохірургії ока. Вони запевняли, що їхній медзаклад не отримав належного фінансування, щоб лікарі могли рятувати зір дітям.
США все ж покидають ВООЗ
Сполучені Штати надіслали на адресу генсека ООН Антоніу Гутеррішу офіційне повідомлення про вихід з ВООЗ. Сполучені Штати припинять членство в організації з 6 липня 2021 року.
Нові цукрознижувальні препарати покращують прогноз життя не лише пацієнтів з цукровим діабетом другого типу
Чому цукрознижувальні препарати тепер, окрім діабетологів, призначають ще й кардіологи і нефрологи? Як змінилися підходи і стандарти лікування одразу у декількох напрямках медицини через появу препаратів нових класів і чи, власне, підтверджено нині клас-ефект цих засобів?
Нові лікарські засоби змінили пріоритети терапії цукрового діабету 2 типу (ЦД2) в усьому світі. Нині лікарі-діабетологи вважають своїм завданням не тільки зниження рівня глюкози крові, а й вплив на серцево-судинну та загальну смертність. Ще кілька років тому про це навіть не мріяли, адже не існувало цукрознижувальних ліків, яким по силах було б виконувати такі завдання.
Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією та щодня інформувати вас стосовно COVID-19 в Україні та світі. Слідкуйте за нами на Facebook, аби швидше отримувати нову інформацію.