Коронавірус COVID-19: короткий огляд головних подій за 29 липня

80

В Україні зростає кількість нових випадків коронавірусу: за добу інфікувалися понад 1000

В Україні триває карантин, запроваджений через коронавірус. Станом на 29 липня в Україні лабораторно підтверджено 67 597 випадки захворювання на COVID-19. За останню добу зафіксували 1022 нових випадків захворювання. У результаті ускладнень, викликаних хворобою, померло 21 осіб, одужало 650.

Сергій Борзов, очільник Вінницької облдержадміністрації, повідомив про спалах коронавірусної інфекції у Вінницькій обласній лікарні ім. Пирогова.  Заразився персонал медустанови та пацієнти.

Також стало відомо, що під час розпалу туристичного сезону у Миколаєві на пляжах виявили небезпечний рівень кишкової палички. Показники критично перевищені від 14 до 140 разів.

МОЗ хоче монетизувати систему eHealth та оптимізувати роботу ЕМД

Відомство надихнулось прикладом іншого успішного проєкту ProZorro, яким користуються для організації та проведення закупівель. Заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер заявив про великі плани на eHealth в ході прес-брифінгу в Києві в середу.

Крім цього, нова команда МОЗ прагне вжити оптимізаційних заходів, які торкнуться роботи ЕМД. Як заявила перша заступниця голови МОЗ Ірина Садов’як, дві третини пацієнтів наразі не можуть своєчасно отримати допомогу від бригад ЕМД.

Придбаних через глобальну ініціативу COVAX для України вакцин вистачить на 20% населення

Україна розглядає можливість придбання вакцин від коронавірусу через глобальну ініціативу COVAX. За допомогою ініціативи МОЗ планує придбати кількість вакцин, якої вистачить на 20% населення України. Таку інформацію озвучив головний санлікар країні Віктор Ляшко під час онлайн-зустрічі з представниками бізнес-спільноти.

Епідемія COVID-19 завдала серйозної шкоди екології

Через глобальну пандемію COVID-19 у світі значно погіршилися екологічні умови, а зокрема збільшилось засмічення навколишнього середовища. На офіційному сайті ООН з’явилася інформація, що довкілля зазнає значного засмічення від медмасок, рукавичок, порожніх пляшок від санітайзерів.

Пандемія коронавірусу не має сезонності – ВООЗ

Офіційна представниця Всесвітньої організації охорони здоров’я охарактеризувала пандемію COVID-19 як “одну велику хвилю”, інфекція не схожа на грип та не має сезонного фактору. Як заявила представниця ВООЗ Маргарет Гарріс, світ і досі не вийшов з першої хвилі епідемії, вона затягнеться, якщо країни не слідуватимуть застереженням медиків та ігноруватимуть небезпеку вірусу, хибно сподіваючись на спад активності влітку через спеку. 

Новітні методи лікування гіперліпідемій

Статини – стандарт терапії гіперліпідемій, якого дотримуються в усьому світі протягом останніх трьох десятиліть. Але незважаючи на те, що цей клас лікарських засобів залишається першим варіантом профілактики серцево-судинних подій саме завдяки здатності зменшувати рівень ліпопротеїдів низької щільності, він працює не в усіх і не ідеально. Стало відомо, чи існує наразі альтернатива статинам та які сучасні методи лікування гіперліпідемій існують.

Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією та щодня інформувати вас стосовно COVID-19 в Україні та світі. Слідкуйте за нами на Facebook, аби швидше отримувати нову інформацію.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я