ВООЗ радить вводити загальнонаціональний карантин лише у крайньому випадку

131

Національний карантин у всій країні повинен бути крайньою мірою, яку можна запроваджувати для протидії пандемії коронавірусу. Тестування для виявлення COVID-19 слід не просто розширювати, а роботи його більш цілеспрямованим. Таку думку висловив Ганс Клюге, очільник європейського підрозділу ВООЗ.

ВООЗ радить вводити загальнонаціональний карантин лише у крайньому випадку

Він наголосив, що у ВООЗ вважають широкомасштабний національний карантин винятковим кроком. Він запевнив, що країнам необхідно не нехтувати базовими ефективними заходами для протидії інфекції.

«Ми розглядаємо загальнонаціональні карантини як винятковий крок, тому що вони нехтують існуючими можливостями задіяти кожного в базових і ефективних заходах (проти коронавірусу. – Ред.)», – зауважив містер Клюге.

Він додав, що масштабний карантин допоможе трохи розвантажити медсистему, але обернеться збитками для економіки, збільшенням випадків домашнього насильства та психічних проблем у людей. Представник ВООЗ додав, що боротьба з епідемією не обов’язково повинна означати жорсткий карантин.

Він пояснив, що тестування на коронавірус має здійснюватися більш цілеспрямовано. Він зробив висновок, що просте розширення масштабів тестування більше не відповідає вимогам моменту.

За словами Клюге, країни Європи наразі переживають найпотужніше з початку пандемії розповсюдження COVID-19.

«Європа – знову в епіцентрі епідемії», – додав Клюге.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я