Перша та друга науково-практичні конференції «Безпека ліків: від розробки до медичного застосування», що були проведені у 2007 р. та 2009 р. в м. Києві, визначили коло питань з безпеки та застосування лікарських засобів, що потребують постійної уваги, активного обговорення та тісної співпраці на державному і міжнародному рівнях.
Період, що минув, характеризується суттєвими змінами у сфері розробки та обігу лікарських засобів, регулювання цих процесів. У світі та в Україні з’явились нові законодавчі підходи щодо здійснення фармаконагляду, впроваджуються нові методи отримання інформації з безпеки ліків, удосконалюються підходи до проведення раціональної фармакотерапії, створення та впровадження медико-технологічних документів на базі доказової медицини.
Під час конференції планується обговорення різних організаційних та методичних питань, пов’язаних з нормативно-правовим супроводом лікарських засобів від їх розробки до медичного застосування, безпекою ліків, пацієнтів, станом та перспективами розбудови системи фармаконагляду, формулярної системи, проведенням доклінічних, клінічних, фармакоепідеміологічних, фармакоекономічних досліджень, висвітленням питань безпеки ліків в освітніх програмах тощо.
Основні напрямки роботи третьої науково-практичної конференції
- Нормативно-правове забезпечення лікарських засобів на усіх етапах їх життєвого циклу
- Сучасні підходи до здійснення фармаконагляду
- Система фармаконагляду
- Система управління ризиками
- Безпека ліків: особливості застосування та вибору
- Безпека пацієнтів у фокусі фармаконагляду
- Формулярна система
- Дослідження ефективності та безпеки лікарських засобів
- Фармакоекономічні дослідження
- Висвітлення питань безпеки лікарських засобів в освітніх програмах
Наукова програма конференції
Включає пленарні лекції, секційні засідання, круглі столи, лекції.
У рамках конференції 22 жовтня 2013 р. буде проведено навчальний пресемінар «Система фармаконагляду у заявників: зміни до європейського законодавства та нормативно-правове забезпечення».
З програмою третьої науково-практичної конференції Ви зможете ознайомитися на сайті ДП «Державний експертний центр МОЗ України»: www.dec.gov.ua
Пресемінар орієнтований на заявників, представників заявників, осіб, відповідальних за здійснення фармаконагляду, представників регуляторних агенцій та експертних організацій.
На пресемінарі розглядатимуться питання організації та здійснення фармаконагляду у заявників, представлені законодавчі вимоги та підходи до здійснення з урахуванням змін до європейського законодавства.
Реєстрація учасників пресемінару відбудеться 22 жовтня з 8.30 до 9.30 у приміщенні «Конференц-зал» готелю «Президент готель» (м.Київ, вул.Госпітальна, 12).
В рамках конференції 23-24 жовтня 2013 р. під егідою ДУ ІФТ, Міжвідомчої МОЗ та НАМН України проблемної комісії «Фармакологія», Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фармакологів України» буде проведено Х Національну школу молодих вчених-фармакологів ім. академіка НАМН України
О.В. Стефанова. Організатор Школи — ВГО «Асоціація фармакологів України».
Реєстрація учасників Х Національної школи молодих вчених-фармакологів імені академіка НАМН України
О.В. Стефанова буде проводитись 23 жовтня з 7.00 до 10.00 у приміщенні фойє конференц-зали готелю «Русь» за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4.
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України та ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» запрошують Вас взяти участь у Третій науково-практичній конференції, присвяченій пам’яті проф., д.мед.н. Вікторова Олексія Павловича.
Конференція проходитиме 23-24 жовтня 2013 року у Конгрес-Холі «Президент готелю»
за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 12.
Реєстрація учасників буде проводитись 23 жовтня з 8.00 до 9.00 у приміщенні Конгрес-Холу за зазначеною вище адресою.