«Фармак» та «Біофарма» виробляють ліки, що не пройшли клінічних досліджень

1322

gormonalnyye-tabletki-dlya-pokhudeniya31Керівник Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб» Лариса Лавренюк вис­ловила глибоку стурбованість тим, що МОЗ може закупити для дітей неефективні й небезпечні протиракові препарати.

«За правилами торгів вибирається фармкомпанія, що запропонувала мінімальну ціну. Однак при цьому й препарат повинен бути безпечним для онкохворої дитини. Але у нас є відомості, що вітчизняні підприємства «Фармак» і «Біофарма» просували лікарські засоби, які не пройшли клінічних досліджень. Ми проти таких підходів», — заявила Лариса Лавренюк.

Нагадаємо, що на сьогодні саме через скарги «Фармака» й «Біофарми», подані до Антимонопольного комітету, заблоковані закупівлі препаратів для онкохворих.

За матеріалами інформагентства ГолосUA

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Хочу уточнити подану вами інформацію, тим паче, що вона від мого імені)
    Скаргами компаній Фармак і Біофарма було на два місяці заблоковано розкриття конвертів і проведення тендерів в дитячій онкогематології.

    З компанією Фармак, щодо їх препарату Еповітан, ми зустрічалися на Антимонопольному засіданні. По результатам, колегія Антимонопольного комітету повністю визнала претензії/вимоги робочої групи МОЗ. З Фармаком ми вже порозумілися, вони визнали, що були не праві.

    Суть претензії компанії Біофарма – визнати форму випуску “пляшка”. Не смійтеся! Тут все серйозно) Запит від МОЗу був на флакон, ампулу, шприц, а їх препарат був в пляшці. Заради Бога, ми задовільнили їх прохання. Та згодом виявилося, що Біофарма вийшла на торги ще й зі своїм оригінальним імуноглобуліном “Біовен”. А в інструкції до препарату написано, що він використовується з 18 років. Нагадаю, що мова йде про закупівлю для дитячої онкогематології (вік 0-18 років).

    Якби не ці скарги, то вже б пішли закупівлі! Вже б лікарні/діти почали отримувати препарати!

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я