Коронавірус COVID-19: короткий огляд головних подій за 24 червня

116

Майже 1000 нових хворих на COVID-19 за добу

Станом на 24 червня в Україні лабораторно підтверджено 39 014 випадків захворювання на COVID-19. За останню добу зафіксували 940 нових випадків. Також стало відомо, що на Закарпатті зростає кількість тяжких пацієнтів, які хворіють на коронавірусну інфекцію.

За останні дні в Україні було зафіксовано декілька антрекордів із чисельності нових випадків COVID-19. У МОЗ повідомили, що за останній місяць в країні захворюваність на коронавірусну інфекцію зросла вдвічі.

Президент доручив пришвидшити страхові виплати медикам, що працювали з COVID-19

Президент України Володимир Зеленський заявив, що наполягає на пришвидшенні розслідувань смертей медиків, що протидіють COVID-19. Також необхідно пришвидишити і страхові виплати близьким загиблих медиків.

Звільнення медиків через небажання працювати з COVID-19

З понеділка в Харківському обласному диспансері радіаційного захисту розпочали прийом хворих на COVID-19 пацієнтів. Одночасно із цим з диспансеру почали масово звільнятися медики.  Від роботи з COVID-19 відмовились близько 40 працівників, наразі заяви написали ще 15 людей.

Через коронавірус знизився обсяг надання медпослуг

Очільник ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус сповістив, що згідно з опитуванням, яке проводила організація, у багатьох країнах світу не надавалися базові медпослуги в повному об’ємі через пандемію коронавірусної інфекції.

Дексаметазон: «Науковий прорив» в лікуванні COVID-19

Раніше ми повідомляли, що британські медики представили результати застосування препарату дексаметазон у хворих на коронавірус: він на 30% знижує смертність серед важких хворих, які підключені до апаратів ШВЛ. Ця сенсація змусила пригадати історію народження цього «добре вивченого та доступного» препарату.

Дексаметазон: лікування коронавірусу

Нові назви для коронавірусу запропонував американський президент

Президент Сполучених Штатів при кожному зручному випадку намагається підкреслити, що коронавірусна інфекція поширилася світом саме з Китаю. Очільник США озвучив кілька, на його думку, доречних назв для коронавірусу під час передвиборного мітингу в Арізоні 23 червня 2020 року. 

Генетика грає не останню роль в процесі загоєння ран

В рамках дослідження Калеб Філліпс, доцент Техаського технічного університету, а також аспірант Крейг Тіптон визначили, що деякі гени пов’язані з кількістю бактерій і великою кількістю загальних патогенів в ранах. Вони визначили, що мікробіом може визначити, як загоюється рана і скільки часу займає цей процес.

Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією та щодня інформувати вас стосовно COVID-19 в Україні та світі. Слідкуйте за нами на Facebook, аби швидше отримувати нову інформацію.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я