Нові випадки зараження: статистика по Україні
Станом на 3 липня в Україні лабораторно підтверджено 46 763 випадків захворювання на COVID-19. За останню добу зафіксували 876 нових випадків захворювання. У столиці станом на 3 липня зареєстровано 5347 випадків захворювання на COVID-19. За останню добу кількість хворих зросла на 105 осіб.
Незважаючи на пандемію коронавірусу, такі хвороби, як кір, дифтерія, правець, гепатит, коклюш ніхто не скасовував. Тому головний санлікар України вкотре закликав громадян України не нехтувати вакцинацією. Крім цього, на онлайн-брифінгу він повідомив, що в країні медзаклади першої хвилі розраховані на 23 353 ліжка. Їхня заповненість пацієнтами з COVID-19 становить зараз 16%.
В МОЗ заходилися покращити ситуацію з медичним обладнанням в українських лікарнях, Максим Степанов заявив, що відомство до кінця року забезпечить районні та міські лікарні в Україні сучасними комп’ютерними томографами. Апарати дуже важливі для правильної та якісної діагностики, та попри поширеність на заході, залишаються рідкістю для більшості українських медзакладів.
В Донецькій області відкриють додаткові лабораторії, що працюватимуть з ІФА-тестами на коронавірус. Нині в регіоні не вистачає подібних закладів, через це виникають черги із пацієнтів, що потребують планових операцій. Аби потрапити до лікарні їм необхідно здати тест на коронавірус.
Львівський обласний центр ЕМД отримає нового керівника
Лікарі «швидкої» продовжують виїзджати на виклики до пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію і не тільки. Сьогодні стало відомо, що Львівська обласна державна адміністрація планує призначити нового керівника Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Коронавірус в світі: останні новини
Швеція увійшла до тих країн, які не запроваджували жорсткі карантинні обмеження. Уряд країни створив спеціальну комісію, яка буде займатися розслідуванням заходів, які були вжиті у Швеції під час пандемії коронавірусу. Водночас, восени в європейських країнах очікують новий спалах коронавірусної інфекції. Такий прогноз 3 липня зробив німецький вірусолог, директор інституту вірусології та дослідження ВІЛ при медичному факультеті Боннського університету професор Хендрік Штрік.
Про які хвороби під час пандемії не варто забувати?
Хвороба Лайма (кліщовий бореліоз, Лайм-бореліоз) належить до інфекційних трансмісивних захворювань. Безпосередньо інфекцію переносять іксодові кліщі. В Україні зростає кількість нових інфікованих. Тому варто дізнатись, які методи діагностики хвороби Лайма найбільш надійні.
Ми продовжуємо слідкувати за ситуацією та щодня інформувати вас стосовно COVID-19 в Україні та світі. Слідкуйте за нами на Facebook, аби швидше отримувати нову інформацію.