Очільник МОЗ «удосконалює» штат радників

1853

IMG_30238 липня 2014 р. у вечірньому ефірі «5 каналу» Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій назвав «своєю» командою лише помічників та радників. Після появи в ЗМІ критики щодо дивного вибору радників (значний подив громадськості, зокрема, викликало призначення на цю посаду президента Асоціації «Союз підприємств української годинникової промисловості — виробників та постачальників годинників» Олени Єскіної) з мапи офіційного веб-сайту МОЗ України взагалі був видалений розділ «Радники Міністра».

Станом на 16 вересня 2014 р. розділ знову функціонує, а склад радників суттєво змінено:

  • ЄВСТІГНЕЄВА Олена Валентинівна — заступник Голови правління Благодійного фонду «Третє тисячоліття» (людина з Громадської ради при МОЗ).
  • ГОЛОВАНЧУК Інна Олександрівна — співзасновник Благодійного фонду «Святої Софії» (людина з Громадської ради при МОЗ) — виключена з переліку радників.
  • НЕЧАЇВ Станіслав Владиславович — Голова Ревізійної комісії громадської організації «Київське лікарське товариство» (людина з Громадської ради при МОЗ) — виключений із переліку радників.
  • БРАЦЮНЬ Олександра Петрівна — керівник проектів Всеукраїнського благодійного фонду «Соборність» (людина з Громадської ради при МОЗ).
  • СНЄГІРЬОВ Пилип Гелійович — завідувач редакції «Щотижневик АПТЕКА» ТОВ «МОРІОН» (людина з Громадської ради при МОЗ).
  • НАЙДА Ігор Володимирович — HR-директор компанії «Юрія-Фарм», член президії Всеукраїнсь­кої громадської організації «Фундація конструктивних ініціатив «Третя сила» (людина з Громадської ради при МОЗ).
  • КУРПІТА Володимир Іванович — раніше — Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань — виключений із переліку радників.
  • ПОЛІЩУК Іван Миколайович — актуальної інформації із відкритих джерел немає. Станом на березень 2012 р. — член Громадської організації «Асоціація дезінфекціоністів України», член Громадської ради при ДСЕС України.
  • ЄСКІНА Олена Олександрівна — президент Асоціації «Союз підприємств української годинникової промисловості — виробників та постачальників годинників» (людина з Громадської ради при МОЗ).
  •  Додано до переліку радників: ЗАЙЦЕВА Ніна Іванівна — актуальної інформації із відкритих джерел немає.
  • Додано до переліку радників: КРИЖНИЙ Олег Васильович — актуальної інформації із відкритих джерел немає. Станом на січень 2012 р. був радником колишнього міністра-регіонала Олександ­ра Аніщенка.

При цьому відсутні дані щодо офіційних документів (Наказів МОЗ) відносно призначення Зайцевої та Крижного і звільнення з посад радників Нечаїва, Голованчук та Курпіти.

До речі, кандидатура Володимира Курпіти викликала сумніви з самого початку. Він був призначений Розпорядженням Уряду 27 травня 2014 р. з подачі Олега Мусія і пропрацював на посаді очільника служби лише 3 місяці. Курпіта — протеже Дмитра Шерембея, який фігурував у скандалах із замовними мітингами та «чорним» піаром. До призначення керував «Всеукраїнською мережею ЛЖВ (Люди, що живуть із ВІЛ)». Станом на 8 вересня 2014 р. у розділі «Радники Міністра» на офіційному веб-сайті МОЗ України прізвище Курпіти відсутнє. Наказу ж про його звільнення від обов’язків радника на веб-сайті також немає (хоча така інформація раніше завжди публікувалась на порталі Міністерства). Ця кадрова ротація може бути пов’язана з необхідністю звільнити місце керівника служби для ближчої до Міністра Олега Мусія кандидатури, що продовжить роботу на посаді й після парламентських виборів та звільнення з посади самого Мусія.

Цього разу серед прізвищ найбільше нас­торожує Олег Крижний, радник екс-міністра Аніщенка за часів президентства Януковича. Це призначення — черговий дисонанс із обіцянками Міністра Олега Мусія очистити Міністерство від представників попередньої влади.

За матеріалами «5 каналу»

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я