Очільник МОЗ: Біобезпека стане одним із головних напрямів підготовки фахівців у президентському університеті

484

У сучасному світі існують загрози біологічного характеру, хронічні інфекції, а також старіння населення. Все це вимагає технологічних рішень, які потребують медицини та інженерії. Саме тому в Україні у новому університеті президента започаткують підготовку фахівців за напрямом біобезпеки. Таку думку озвучив новий керівник МОЗ Віктор Ляшко під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука».

Очільник МОЗ: Біобезпека стане одним із головних напрямів підготовки фахівців у президентському університеті

Чиновник наголосив, що схожі науково-практичні центри наявні та успішно функціонують у розвинених країнах. За його словами, у них є сучасні університетські клініки та дослідницькі лабораторії.

Також пан Ляшко додав, що в університеті будуть представлені медичні спеціальності – Біотехнологія та Наука про здоров’я.

Університет матиме базу для навчання та наукових розробок:

  • центр біотехнологій,
  • університетська клініка,
  • сучасна лабораторія.

Міністр наголосив, що в університеті президента буть також займатися розробкою імунобіологічних препаратів та діагностичних систем. Він зазначив, що молоді фахівці матимуть належну матеріально-технічну базу для проведення не лише теоретичних занять, а для вдосконалення практичних навичок.

«Підготовка професіоналів у сфері біотехнологій і наук про здоров’я відбуватиметься не лише в аудиторії – ми створимо простір, у якому дійсно талановиті молоді фахівці зможуть на повну розкрити свій потенціал, і дати життя своїм ідеям – випробувавши їх у лабораторії, у клініці та в умовах польових досліджень», – резюмував керівник МОЗу.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я