Одещина: Згідно з міжнародними протоколами

1457

Медики 175 бригад швидкої медичної допомоги до кінця року пройдуть тренінги з надання екстреної медичної допомоги згідно із сучасними міжнародними протоколами. До їх проведення залучені інструктори, котрі навчалися за кордоном і мають відповідні міжнародні сертифікати.

«Досі індивідуальна оцінка готовності лікарів і фельдшерів служби екстреної медичної допомоги до виконання своїх обов’язків була абсолютно формальною. Вона обмежувалася системою переатестації один раз на 5 років, причому ніхто не перевіряв, чи дійсно співробітник оволодів новими навичками, — говорить директор Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олена Теряєва. — Розуміючи необхідність змін, ми розпочали практичну підготовку медичних робітників і водіїв Одещини відповідно до міжнародних стандартів, аби підвищити рівень знань, а також навчитись якісній командній роботі». Тренінги триватимуть по 5 днів для кожної з бригад. Нав­чання за міжнародними протоколами передбачає відпрацювання суто практичних навичок (без лекційних годин), ґрунтується на принципах доказової медицини та спрямоване на те, аби бригада екстреної медичної допомоги запам’ятала послідовність дій у певній ситуації та могла командно їх відтворити. Зок­рема, медики відпрацьовують навички базової підтримки життя, допомоги при травмі на догоспітальному етапі, евакуації з авто при ДТП, а також заходи при масовій травмі.

Медпрацівники, які продемонструють незадовільні результати під час заліку, муситимуть перескласти його в Одеському обласному цент­рі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. В іншому випадку керівництво може переглянути принципи нарахування їм додаткових виплат.

За матеріалами офіційного веб-сайту МОЗ України

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я