Результати обстежень 24 млн. пацієнтів з усього світу зберігались у загальному доступі

56

Діагнози та результати обстежень 24 млн. пацієнтів знаходилися у спільному доступі в Інтернеті. Це виявила німецька кіберкомпанія Greenbone Networks, що займається безпекою в Інтернеті.

Ретельні німці виявили 400 мільйонів загальнодоступних знімків пацієнтів, які вони отримали, пройшовши комп’ютерну та магнітно-резонансну томографію та рентген. Окрім того, вони знайшли особисті дані клієнтів клінік, такі, як дні народження хворих, прізвища лікарів та назв лікарень, в яких проходили обстеження пацієнти.

Фахівці з кібербезпеки перевірили спільні медичні сервери, на яких зберігались ці дані. Приблизно кожний четвертий перевірений сервер (590 з 2,3 тис. перевірених) були не захищеними. У більшості із них адміністратори не використовували навіть такі прості методи захисту, як створення паролю для доступу.

Інформаційно не захищені медичні бази даних зафіксовані у 52 державах. Цікаво, що лідерами з легковажного ставлення до медичних даних пацієнтів виявилися найрозвинутіші країни. В Європі це – Італія, а в Північній Америці …США.

Спеціалісти не виявили свідчень того, що не захищені дані були якось використані зловмисниками. Проте вони вимушені були попередити лікарів, що подібна інформація може бути використана для шантажу та викрадення особистих даних із метою безкоштовного отримання медичних послуг.

Джерело: Internetua

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я