Соціологи пояснили, чому українці відмовляються від COVID-щеплень

126

В Україні мешканці деяких регіонів висловили побоювання щодо побічних ефектів від вакцин проти коронавірусної інфекції, а також недовіру до препаратів. У дослідженні, яке проводила соціологічна група «Рейтинг», взяли участь 19 тис. українців, пише телеграм-канал Коронавірус у регіонах.Згідно з даними опитування, громадяни Україну свою відмову імунізуватися від коронавірусу аргументують недовірою до препаратів та влади, а також побоюванням побічних реакцій від щеплень.

Фахівці з’ясували, що найбільше громадян, які не вірять у вакцинацію, мешкає в Сумах (34%), Одесі (28%), Чернівцях (28%), Сєвєродонецьку (28%), Ужгороді (26%) і Херсоні (26%).

Зазначається, що жителі Луцька (26%), Вінниці (25%), Тернополя (22%) та Рівного (22%) не хочуть робити COVID-щеплення через неефективність препаратів.

Повідомляється, що серед причин відмови від імунізації проти коронавірусної хвороби, українці назвали побічні ефекти після вакцинації. Найбільше прибічників такої думки проживають у Хмельницькому – 40%; Запоріжжі – 37%; Кропивницькому 2 37%; Дніпрі – 35%; Харкові – 34% та Чернігові – 34%.

Під час дослідження стало відомо, що не довіряють владі в питанні COVID-19 українці у Харкові – 16%, Києві, Кропивницькому, Черкасах, Миколаєві, Сєвєродонецьку по 15% мешканців.

Соціологи наголосили, що опитування проводилось у 24 обласних центрах України. У ньому взяли участь 19 тис. респондентів.

Нагадаємо, у Київській області в одному з інститутів повідомили про смерть 19-річного студента після COVID-вакцинації.

Раніше повідомлялося, що в Україні лише 33% батьків готові підтримати запровадження імунізації проти SARS-CoV-2 дітей віком 12-17 років. Такі дані опитування представив Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я