У США шукають причину захворювання з синдромом раптового паралічу

286

Захворювання, яке отримало назву гострого млявого мієліту, виражається у вигляді поліоміелітоподібного паралічу, що вражає нижні кінцівки. Лікарі в США докладають зусиль для розуміння і запобігання хвороби, яка багато в чому залишається для них загадкою.

Як повідомляють американські ЗМІ, Центр з контролю і профілактики захворювань все ще шукає причину недуги, схожої на поліомієліт, за якої людину вражає синдром раптового паралічу. У минулому році в США було зафіксовано спалах мієліту, загальне число тих, що заразилися склало 400 чоловік. Навіть за високого розвитку медицини в Америці і, незважаючи на активні пошуки, інфекціоністи так і не змогли відповісти на питання про те, що саме викликає гострий млявий мієліт.

Мієліт атакує спинний мозок, викликає слабкість в ногах і втрату загального м’язового тонусу. Серед інших симптомів: біль в шиї, головний біль, утруднена мова, утруднені ковтання і дихання. Вражає ця хвороба і дітей. У дітей гострий млявий мієліт часто починається з жару і симптомів респіраторних захворювань, але потім раптово втрачається здатність пересувати одну або обидві ноги.

Не зважаючи на усі зусилля медиків, причина цього серйозного неврологічного синдрому не встановлена ​​досі. За словами вчених, лише деякі пацієнти демонструють ознаки ентеровірусів, які поширюються через нервову систему в їх організмі. У великої кількості пацієнтів відсутні навіть ці збудники, тому встановити початкову інфекцію, яка запускає розвиток синдрому, поки що не вдалося.

Центр з контролю і профілактики захворювань поширив звернення до медичних фахівців з рекомендацією негайно повідомляти про симптоми таємничої недуги. Людям, у яких з’являється раптова слабкість в руках або ногах, також радять, не зволікаючи, звертатися за медичною допомогою. За даними відомства спалах захворюваності мієлітом має тенденцію проявлятися в кінці літа – на початку осені.

Джерело: medikforum

Якщо ви знайшли помилку, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити коментар

Введіть текст коментаря
Вкажіть ім'я